Vitrin Doğal Taş Rehberi Firma Rehberi Haberler Fuar Takip İhale Takip
Mermer Katalog (TÜRKİYE'nin En Büyük Mermer Portalı)

 

 

.
TAMSAN KOMPRESÖR SAN TİC LTD ŞTİ
Yetkili Adı : Yaşar BEKEÇ - S.Zafer UDÜL
Telefon : +90 312 354 66 22 (pbx)0312 640 15 50
Fax : +90 312 354 75 34
GSM :
İl : Ankara
İlçe : Ostim
Adres : Merkez: 100. Yıl Bulvarı no: 50 Ostim / ANKARA/TURKEY Fabrika: Başkent OSB BaşkentBul. 7 cadde no: 3 Malıköy Temelli ANKARA
Web : www.tamsan.com.tr
E-Posta : tamsan@tamsancom.com

 

TAMSAN KOMPRESÖR SANAYİ TİC. LTD.ŞTİ.

 

Şirketimiz, 1980 yılında merkezi Ankara'da kurulmuş olup, hava kompresörleri imalatı yapmak üzere üretim hayatına girmiştir.İlk yıllarda pistonlu tip kompresörlerin imalatına başlanmıştır. Yine o yıllarda üniversal tezgahlar ile imalatı yapılan parçalar, teknolojinin hızla gelişmesi ile yerini (CNC) bilgisayar kontrollü tam otomatik tip tezgahlara ve otomasyonel sistemlere bırakmıştır.

 

Firmamız yeni yatırımları ile 6500 m2'lik yeni ve modern fabrikasında sektördeki talepleri en hızlı ve en kaliteli şartlarda üretmektedir. Basınçlı hava sektöründeki gelişmelere paralel olarak vidalı tip kompresörlerin üretimine başlanmıştır.

 

Şu anda, dünyada kullanılmakta olan ve büyük kabul gören vidalı tip kompresörler ile ürün yelpazesi iki misline çıkartılarak, toplamda 60'tan fazla değişik tip ve seçenekte, kullanıcıya değişken alternatifleri seçebilme imkanı verilmiştir.Üretimimizde şu anda ulaşılan 350 Lt/dk.' dan başlayan atölye tipi tank üstü pistonlu kompresörlerden, 43700 Lt/dk. (43 m³/dk.) kadar değişik tiplerde elektrik motorlu sabit ve dizel motorlu seyyar modeller üretilebilmektedir.

 

Yurt geneline dağılmış olan geniş bir servis ve satış sonrası hizmet ağı sayesinde kullanıcıya çok kısa sürede ulaşabilme imkanı sağlanmıştır. Kalite Yönetim şekillerinden TSEK ve Uluslararası kalite sertifikası olan ISO 9001 Belgesi alınarak kalite belgelendirmesi yapılmıştır. Ayrıca Avrupa kalite normlarına göre üretim yapan firmamız CE Belgesini de kalite standardına katmıştır. Firmamız başta İngiltere, İsrail, Rusya, Suudi Arabistan olmak üzere çeşitli ülkelerde ihracat faaliyeti gerçekleştirmekte olup, birçok ülkede satış ve bayi ağını geliştirmeye devam etmektedir.

 

Dünya pazarlarına, çeşitli yurtdışı fuar organizasyonlarına ürünlerimiz ile katılarak, kalite , çeşit ,adet, fiyat ve satış sonrası hizmetlerimizi sunarak uluslararası pazarda bir marka olarak var olduğumuzu ve her platformda yarışabilecek seviyede olduğumuz, bir Türk markası olarak kanıtlanmıştır.

 

Hedefimiz, bundan böyle özellikle yurtdışı pazarlarında daha fazla etkin olarak, ülkemizin ihtiyacı olan ekonomik ve dolayısıyla siyasal gücünün gelişmesine katkıda bulunmaktır.

 

Firma Kayıt Tarihi : 15 / 06 / 2011 Görüntülenme Sayısı : 11768
  TAMSAN KOMPRESÖR SAN TİC LTD ŞTİ FAALİYET ALANLARI
Ocak Makinaları Ekipmanları Kompresor İmalat Satış ve Servisi
   
  MERMER KATALOG Hakkımızda   |   Site Kullanım Şartları   |   Reklam Yönetimi   |   İletişim   |  
Bu sitenin tüm hakkı İletişim Basın Ajansı'na aittir. Görüş ve önerileriniz için İletişim Bilgilerimizden faydalanarak bizlere ulaşabilirsiniz.